Продавец ЕлектраЕко развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
69 отзывов
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 10%. 

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки робочий час ПН-ПТ 10.00 - 18.00, субота та неділя вихідні дні. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день. Щодо питань по товару можна звертатися щодня з 08.00 до 22.00 за телефоном +380967235641 або +380631990254 Роман.

Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

ТЕПЛЫЙ ПОЛ, ПЛЕНКА, КОМПЛЕКТУЮЩИЕ

ВНИМАНИЕ! ПЕРЕД ЗАКАЗОМ В ДАННОЙ КАТЕГОРИИ ПОЖАЛУЙСТА ВНИМАТЕЛЬНО ОЗНАКОМЬТЕСЬ С УСЛОВИЯМИ ОПЛАТЫ И ДОСТАВКИ - НАЖМИТЕ ЗДЕСЬ

 

Тепла підлога

Отопление дома за счет подогрева пола применяется с давних времен. Впервые теплый пол эффективно использовали в древней Греции и Риме в IV в. до н.э., но технология укладки была слишком дорога и сложна, а подогрев осуществлялся за счет сжигания большого количества древесины.

Начиная с XX века, появляется не дорогая и доступна электроэнергия, что приводит к появлению более дешевых и простых в использовании электрических теплых полов.

С тех пор прогресс ушел далеко в перед и наличие электрического теплого пола в доме перестало быть диковинкой.

Одной из главных причин выбора электрического теплого пола для обогрева помещения является благоприятный температурный режим, создаваемый за счет равномерного прогрева всей площади пола. Благодаря этому в районе ног и тела человека поддерживается максимально комфортная температура ~ 22-24 ˚С, а под потолком, где обогрев не нужен, температура наименьшая ~ 18-20 ˚С. Такой принцип работы как нельзя лучше подходит к пословице: Держи ноги в тепле, а голову в холоде.

В случае обогрева помещения с помощью центрального отопления наблюдается обратный эффект от батарей все теплый воздух направляется вверх, где постепенно остывая спускается к ногам, при этом в середине комнаты создается конвекционный поток (сквозняк), который может негативно отразиться на состоянии здоровья жителей .

Благодаря высокой эффективности прогрева помещения, электрический теплый пол можно использовать в качестве вспомогательный отопления (использование совместно с другими обогревателями), так и в качестве основного отопления, тем самым поддерживая комфортную температуру в помещении круглый год вне зависимости от работы ТЭЦ.

Також не менш важливими причинами для вибору електричної теплої підлоги є:

  • універсальність - можливість монтажу в приміщеннях,  в яких складно провести традиційне опалення, а також в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванна кімната, басейн, сауна, лазня). Також можливий монтаж не тільки в підлогу, але й в стелю та стіну (обігрів дзеркал, усунення вогкості стін).
  • у випадку укладки теплої підлоги в приміщеннях розрахованих на невелике електричне навантаження, застосовують систему почергового ввімкнення. За допомогою якої зони обігріву вмикаються по черзі на визначений час, за який вони встигають пригрітися. При цьому у випадку необхідності, навантаження на мережу може надходити від однієї чи декількох нагрівальних зон;
  • эстетична складова - можете забути про сталеві труби, газові котли та громіздкі батареї, єдиною видимою частиною системи тепла підлога є терморегулятор, який монтується в зручному для вас місці, а розмір його не більше вимикача. За допомогою терморегулятора здійснюється контроль температури підлоги виходячи з ваших уподобань.
  • економія - затрати на монтаж, підключення та подальшу експлуатацію електричної теплої підлоги значно нижче порівняно з іншими видами обігріву приміщень, а використовуючи терморегулятор з програмним керуванням  можливо досягти економії до 45%, завдяки більш тонкому налаштуванню температурних режимів на визначений період часу;
  • надійність - системи електричної теплої підлоги виготовляються виключно з високоякісних, довговічних та екологічно чистих матеріалів, а численні випробовування та тести гарантують гарантують повну безпеку, як для вас так і для вашого будинку. Це підтверджено сертифікатами та строком гарантії від 10 до 20 років.

Існує три основних типи теплих підлог:

  1. Кабельний – нагрівальним елементом якого є жила високого опору вкрита надійною ізоляцією. Даний вид теплої підлоги в основному використовується в стяжку під плитку.
  2. Плівковий (інфрачервоний) – в даному випадку нагрівальною частиною є полоси карбонової пасти, котрі запаяні між двома шарами полімерної плівки. Такий обігрів в основному використовує ця під ламінат, лінолеум, ковролін.
  3. Водяний – нагрівання підлоги відбувається за рахунок розігрітої в котлі води, яка подається насосом в залиті в стяжку труби.