Кошик
36 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 15%. 
Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

Терморегулятори для теплої підлоги

З нашими терморегуляторами ви можете керувати кліматичними системами для постійного підтримання комфортних умов у вашому домі. Вони використовують дані від датчиків температури та приймають рішення про вмикання/вимикання навантаження на обладнання.

Асортимент пристроїв представлений моделями з різними типами керування. Ви можете вибрати програмовані терморегулятори, які працюють згідно із заданим графіком, збирають статистику споживання енергії та якими можна керувати через смартфони й комп’ютери. Саме напрямок «розумних» пристроїв для компанії є пріоритетним. Також у нас є механічні терморегулятори, які характеризуються простотою конструкції та набором лише найнеобхідніших функцій. В асортименті представлені цифрові моделі, якими легко керувати, а їх зовнішній вигляд прийдеться до смаку багатьом.

Широкий асортимент

Розумне керування теплом будь-яким зручним для вас способом: механічні, цифрові, програмовані з кнопок і зі смартфона терморегулятори. У нашому асортименті є пристрої як для побутового, так і промислового застосування.

Високий рівень безпеки

При виготовленні корпусів для всіх пристроїв ми використовуємо полікарбонат із додаванням антипіренів, що робить матеріал самозатухаючим. Цифрові моделі також мають додатковий вбудований термозахист і блокування кнопок.

Унікальний дизайн

Команда технічних дизайнерів ретельно продумує зовнішній вигляд кожного терморегулятора, перш ніж відправляти його в масове виробництво. У дизайні корпусів ми прагнемо до лаконічності і мінімалізму, щоб terneo органічно вписувалися в сучасний інтер'єр.

Енергоефективність

Ми дбаємо про ваш комфорт і витрати на його забезпечення. Тому наші терморегулятори споживають менше енергії, ніж пристрої багатьох інших виробників, а застосування нагріву за графіком дозволяє суттєво скоротити використання електроенергії самим обігрівальним обладнанням