Корзина
47 отзывов
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 10%. 
Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

Мат Classic 150 Вт/кв.м під плитку Volterm

 Мат нагрівальний Classic 150 Вт/кв.м під плитку Volterm 

Основні переваги  кабелю Volterm:

1. Повна відповідність міжнародному стандарту якості ISO 60800, де точно і чітко описані усі електричні і механічні випробування перед надходженням кабелю в продаж. Це Європейський рівень, який, нажаль, недосяжний для багатьох марок, що активно поступають на ринок України.

2. Унікальна запатентована технологія виробництва. Кабель має коаксіальну конструкцію. Струмопровідна жила в кабелі наноситься на нагрівальну спірально. Це сприяє зниженню електромагнітного поля і більш рівномірному розподілу тепла, ніж в стандартному варіанті паралельного розміщення провідників.

3. Нагрівальний кабель Volterm має мідний екран заземлення з щільністю перекриття більш ніж 98%, що забезпечує механічну міцність і надійний захист від електромагнітного випромінювання та враження електричним струмом. З метою здешевлення, все більше виробників використовують алюмінієву фольгу у якості екрану заземлення. Цей матеріал має здатність окислюватися, пошкоджуватися при згинанні кабелю під час монтажу, складний у організації контакту з проводом заземлення, тому потребує додаткового, обов’язково луженого, мідного провідника.

4. У виробництві кабелю Volterm використовується термостійка внутрішня ізоляція, яка витримує температуру до 180 °C. Цей показник суттєво впливає на ресурс роботи кабелю у випадку зонального перегріву чи банальної поломки терморегулятора.

5. Діаметр кабелю всього  4 мм. Кабель такого діаметру можна монтувати безпосередньо в плиточний клей, без зменшення висоти стелі і без затрат на стяжку.

6. Кожна готова секція перед надходженням в продаж проходить обов’язкову перевірку. Нагрівальний кабель занурюється у воду і на нього подається підвищена напруга.

7. «Двожильна» конструкція нагрівального кабелю, яка не потребує повернення другого кінця кабелю до терморегулятора.

8. За стандартних умов експлуатації в системах «Тепла Підлога», розрахунковий строк служби нагрівального кабелю Volterm складає більш ніж 50 років. Гарантійний строк експлуатації 25 років.

 

Конструкція коаксіального нагрівального кабелю VOLTERM:

  1. Нагрівальна жила
  2. Термостійка ізоляція
  3. Ізоляція з підвищеною термостійкістю (180°С)
  4. Мідний екран
  5. Ізоляція з підвищеною термостійкістю (180°С)
  6. Мідний екран заземлення
  7. Ізоляція з підвищеною термостійкістю (180°С)
  8. Зовнішня ізоляція

 Нагрівальні мати Volterm

  Нагрівальні мати Volterm дозволяють швидко і зручно змонтувати теплу підлогу. Нагрівальний кабель нанесений на сітку вже з потрібним кроком укладки, три смуги знизу дозволяють надійно закріпити мат до основи після розкрою згідно плану приміщення.