Корзина
47 отзывов
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 10%. 
Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

Свинцево-кислотні акумулятори

Свинцево-кислотні акумулятори

Свинцево-кислотні акумулятори - це дешево, зручно і вони працюють для багатьох випадків для живлення від акумуляторів. Вони, мабуть, найвідоміші для їх використання в транспортних засобах, де вони дають живлення на все - починаючи від електроніки, та багато іншого.

Свинцево-кислотний акумулятор має багато переваг для автомобільних та багатьох інших цілей: вони мають велику потужність струму та перенапруги, що ідеально підходить при використанні для запуску двигунів внутрішнього згоряння.

Як технологія, свинцево-кислотні акумулятори - це добре відома технологія, і їх можна легко виготовити з відносно низьким рівнем технологій.

Основи свинцево-кислотних батарей: як вони працюють

Дивлячись на те, як працює свинцево-кислотний акумулятор, слід переглянути основні компоненти. Акумулятор має порівняно мало компонентів - по суті, це чотири основні елементи:

 • Позитивна пластина:   Це покритий пастою діоксид свинцю.
 • Негативна пластина:   виготовлена ​​з губки свинцю.
 • Сепаратор:   Це ізолюючий матеріал між двома пластинами, але він дозволяє проходити електроліту та іонам, що знаходяться в ньому, для забезпечення провідності без торкання двох пластин.
 • Електроліт:   Складається з води та сірчаної кислоти.

Усі ці складові містяться в пластиковому контейнері, який діє для утримання електроліту і акумулятора разом.

Загальна батарея, як правило, складається з декількох комірок, розміщених послідовно, щоб дати необхідну напругу, оскільки кожна комірка здатна забезпечити 2,1 вольт.

Для того, щоб основна клітина свинцевої кислоти виробила напругу, вона спочатку повинна отримати заряд. Напруга, застосована для забезпечення цього, повинна бути більшою, ніж 2,1 вольт, щоб дозволити струм надходити в камеру. Якби воно було менше нього, заряд фактично б втрачався.

Після зарядження клітинка або акумулятор зможуть подавати заряд у зовнішні ланцюги, часто працюючи протягом декількох годин, залежно від зливу комірки або акумулятора.

1 2

Самозарядка свинцевої кислоти

Характеристика самозарядки свинцево-кислотної батареї порівняно хороша. При кімнатній температурі 20 °С швидкість саморозряду становить близько 3% на місяць> Теоретично свинцево-кислотний акумулятор може зберігатися до 12 місяців без підзарядки. Однак при більш високих температурах саморозряд вище. При 30 °C саморозряд збільшується, і потрібно буде перезарядити через 6 місяців. Якщо деякий час опустити акумулятор нижче 60%, це призведе до сульфатування.

Сульфатування - це процес, що знижує ємність свинцево-кислотних акумуляторів. Під час нормального використання утворюються невеликі кристали сульфату, але вони є нормальними і не шкідливі. Однак при тривалому позбавленні від заряду аморфний сульфат свинцю перетворюється на стійкий кристалічний і відкладається на негативних пластинах. Це призводить до розвитку великих кристалів, які зменшують активний матеріал всередині клітини і призводять до зниження ємності всередині клітини.

Переваги та недоліки свинцево-кислотних акумуляторів

Хоча свинцево-кислотні акумулятори широко використовуються, оскільки мають ряд чітких переваг, вони також мають декілька основних недоліків. Все це потрібно враховувати, вирішуючи, використовувати цю технологію чи ні.

Переваги свинцево-кислотних акумуляторів

 • Зріла технологія
 • Відносно дешеві у виробництві та придбанні (вони забезпечують найнижчу вартість за одиницю ємності для акумуляторних батарей)
 • Велика потужність струму
 • Можна виготовляти для різних задач
 • Стійкий до "зловживань"
 • Стійкий до перезарядки
 • Доступний широкий вибір розмірів і технічних характеристик
 • Багато виробників по всьому світу

Недоліки свинцевокислого акумулятора

 • Зношення після декількох років використання - тривалість життя, як правило, 300 - 500 циклів
 • Не завжди можна використовувати в різних напрямках
 • Корозійний електроліт (може спричинити опіки людей та корозію на металоконструкціях)
 • Свинець не є екологічно чистим
 • Кислоту потрібно утилізувати обережно
 • Не підходить для швидкої зарядки
 • Потрібно зберігати в зарядженому стані після введення електроліту
 • Типова ефективність зарядки лише близько 70%

Свинцево-кислотна батарея дуже добре зарекомендувала себе. Вона використовується вже понад 150 років і в даний час є однією з основних автомобільної промисловості. Свинцевокислий акумулятор має високу потужність струму, низьку вартість і ще терпимість до зловживань. Це робить його ідеальним для багатьох задач. Однак із переходом до екологічно чистих джерел електроенергії, тепер, мабуть, виробники та законодавство вказують на припинення роботи двигуна внутрішнього згоряння. Для електромобілів технологія літій-іон забезпечує кращі експлуатаційні характеристики, вони є більш екологічно прийнятними, і вони мають ефективність, щоб забезпечити успіх електромобілів. Таким чином, свинцево-кислотна батарея, ймовірно, буде значно менш широко використана.