Корзина
47 отзывов
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 10%. 
Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

Трекове освітлення

Трекове освітлення

Трекове освітлення популярне в будинках, на підприємствах та в орендованих приміщеннях. Підключене освітлення на шинопроводах пропонує стильний, але функціональний спосіб розподілити світло від різних джерел на широкій території. 
Ви можете освітити велику площу або нахилити сфокусований промінь на картині, стенді чи іншому об’єкті, який ви хочете показати. Гнучке трекове освітлення пропонує вам можливість перефокусувати своє світло коли це потрібно. Електра Еко пропонує всі компоненти таких світильників - від підвісок та головок до рейок та аксесуарів.

1 2

монорейкове освітлення колії

Наш вибір акцентного освітлення пропонує багато варіантів стилю та кількості підвісок. Ви можете вибрати для своєї кухні, офісу або для всієї вітальні. Вони також чудово підходять для роздрібної виставки або для забезпечення великої кількості світла на великій території.

фіксоване освітлення колії

Вибір з нашого асортименту світлодіодних світильників спростить процес замовлення та забезпечить дизайн, який ви шукаєте. Ви отримаєте необхідне обладнання для легкої установки. Визначившись з найкращою конфігурацією, просто додайте вибрані вами світильники, а завершити комплект із врахуванням ваших побажань ми допоможемо.

доріжка освітлення голови

Ідеальним джерелом світла є шинопровідні освітлювальні прилади різної потужності. Ми пропонуємо широкий вибір з з наших новинок, які прикрасять ваш об'єкт обраним вами стилем.

Незалежно від того, чи є ви самостійним покупцем, який шукає просту установку, чи працюєте з електриком і шукаєте стиль та функції, у нас є вибір, який вам потрібен. Ми пропонуємо правильні варіанти світла за хорошу ціну, а також безкоштовну доставку для будь-якого замовлення на суму понад 5000 гривень. Тож замовляйте своє освітлення у Електра Еко сьогодні.