Корзина
47 отзывов
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 10%. 
Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

Трекові світильники ТМ Videx

Чому ми любимо трекові системи

Сучасне трекове освітлення пройшло довгий шлях з піку своєї популярності в 80-ті роки. Найкращий варіант сучасного освітлення системи на шинопроводі - це простий спосіб освітлити приміщення в сучасних будинках та студіях. 

Ці світильники добре працюють у приміщеннях як зі стандартними, так і з підвісними стелями, і добре виглядають у кімнатах, починаючи від кухні та закінчуючи спальнями. Більшість освітлювальних приладів регулюються та можуть забезпечувати функціональне, робоче та навколишнє освітлення залежно від потреб кімнати.

Де найкраще працюють трекові системи

Системи дорожнього освітлення доступні в різних конфігураціях, що дозволяють мати повний творчий контроль. Завдяки своїй універсальності, дорожні ліхтарі можна встановити майже в кожному приміщенні вашого будинку. 

Деякі з найпоширеніших областей акцентного освітлення - це вітальня, спальня, ванна кімната та кухня . Кухня є ідеальним місцем розташування, оскільки ви можете отримати функціональне освітлення, яке можна спрямувати туди, де це вам найбільше потрібно. Якщо ви витрачаєте багато часу на приготування їжі або випічку, акцентне освітлення стане ідеальним типом світильника для сучасних кухонь.

Інші популярні місця для встановлення освітлення на шинопроводі включають ремісничі кімнати, майстерні, домашні бібліотеки та офіси. В офісних умовах таке освітлення чудово виділяє книжкові полиці або настінне мистецтво, і ви можете налаштувати окремі лампи для зосередження на певних місцях, які вимагають пильного погляду на такі деталі як шиття або наприклад обробка деревини.

Відстежуйте ідеї підвісок для кожного стилю

Акцентне освітлення колії складається з більш ніж звичайних лінійних приладів. За останні роки було створено кілька інноваційних систем, покликаних додати смаку сучасним інтер’єрам. Ці системи еволюціонували, включивши підвіски на коліях від Videx, що поєднує корисність освітлення з вдосконаленням дизайну, поєднаного із функціональністю.