Корзина
47 отзывов
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 10%. 
Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

Блоки (адаптери) живлення для стрічки 12V

Блоки (адаптери) живлення для стрічки 12V

На жаль, світлодіодні стрічки не такі прості, як традиційні лампи розжарювання, коли справа стосується встановлення та налаштування. Оскільки вони працюють на постійному струмі низької напруги, їм потрібен пристрій живлення, який перетворює змінну напругу 220 В (залежно від вашого місцезнаходження) в сигнал напруги, який можуть використовувати світлодіодні смуги. Для нашого випадку це блок живлення постійної напруги 12В.

Вам необхідно знайти специфікацію потужності (Вт) для світлодіодної смуги. Це буде вказано як W/m. Беремо кількість метрів необхідної стрічкі і множимо на її потужність, тобто W/m. Потім до цієї цифри добавлямо 30% необхідного запасу для довговічності роботи блока живлення.

Наприклад ви обрали стрічку живлення потужністю 9,6W/m і вам необхідно її 4 метрів, тому рахуємо 9,6*4*1,3=49,92, тобто для вашої задачі підходить блок на 48 або 60W (так як блоку на 50W не існує).

1 2

Блок живлення, швидше за все, поставиться з роз'ємом живлення, виведеною проводкою або клемною колодкою на самому блоці. Цей момент може обговоритися з нашим менеджером, так як різні виробники не однаково комплектують свої блоки живлення. 

З іншого боку, якщо ви хочете розрізати світлодіодну смугу на кілька сегментів, або якщо вся котушка поставляється лише з двома оголеними проводами (як правило, червоними та чорними), як це: У цьому випадку вам потрібно буде знайти перехідник який може підключити роз'єм живлення від джерела живлення до світлодіодної смуги. Потім можна підключити нещільні кінці дроту до адаптера, який, в свою чергу, підключається до блоку живлення. Або займатися пайкою стрічки для з'єднання - зазвичай це набагато надійніший спосіб.

І не забувайте, що наші менеджери - професіонали. Вам завжди можуть дати грамотну консультацію та допомогти підібрати товар. Звя'затися з нами можна у розділі КОНТАКТИ зручним для вас способом

Блок живлення для світлодіодної стрічки перетворює змінну (50 Гц) напругу з централізованої мережі (220 В) в постійне, що має значення 12 або 24 вольт (показник залежить від типу led-стрічки), дуже рідко - 36 вольт. Крім того, блок живлення світлодіодів виконує додатково роль стабілізатора, захищаючи підключену світлодіодну стрічку від перешкод і стрибків / перепадів напруги.

 

Блок живлення світлодіодів: як купити необхідну модель

 

Вибираючи блок живлення, необхідний для комутації лед-світильників / стрічки, слід звернути увагу на наступні параметри:

  • вихідна напруга - вона має збігатися з напругою, яка вказана або на самій led-стрічці, або на її упаковці. Якщо напруга буде більше номінального, то світлодіоди будуть горіти яскраво, але при цьому термін їх служби різко скорочується;

 

  • потужність - для початку потрібно провести розрахунки потужності, яку споживає лед-стрічка. Стандартно потужність для стрічки вказують з розрахунку на 1 м, тому при розрахунках її множать на сумарну довжину стрічки (або декількох стрічок). Після цього, щоб блок працював стабільно, рекомендується додати запас по потужності - близько 25-30% від розрахованого значення. Якщо немає такої моделі, округляйте значення потужності в бік більшого номіналу;

 

  • тип корпусу - залежить від того, в яких умовах буде експлуатуватися / встановлюватися стрічка і де буде встановлений блок живлення. Для установки на вулиці потрібно вологостійкий (герметичний, ступінь волого і пилезахищенності повинен бути не нижче IP65) корпус, при монтажі обладнання в приміщенні / будинку підійде корпус, виготовлений з перфорованого металу або пластику;

 

  • вид охолодження - в малопотужних моделях реалізований пасивний метод відводу тепла. Активне охолодження, реалізоване за допомогою вентилятора, встановлюється на потужніших блоків живлення, через накопичення пилу такий блок живлення світлодіодів вимагає щорічного обслуговування - розбирання і чищення від пилу, що скупчився;

 

  • диммер - він дозволяє як вручну регулювати яскравість світіння світлодіодів, так і програмувати різні режими миготіння, затінення та інші ефекти.

Блок живлення світлодіодним стрічки: ціна і складність вибору

Блок живлення світлодіодів купити пропонують багато інтернет-магазинів, в Україні та Хмельницькому можна зустріти безліч пропозицій. Ми ж представляємо продукцію тільки від перевірених виробників, це є гарантією того, що параметри, заявлені в описі, будуть повністю дотримані. Наші консультанти допоможуть вибрати блок живлення світлодіодів, виходячи з характеристик пристрою / світильника, яке буде підключатися.
Блок живлення світлодіодним стрічки від інтернет-магазину Електра Еко - великий асортимент, висока надійність, вигідна ціна!