Продавец ЕлектраЕко развивает свой бизнес на Prom.ua 2 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
69 отзывов
Увага! Для оптових закупок діють знижки до 10%. 

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки робочий час ПН-ПТ 10.00 - 18.00, субота та неділя вихідні дні. Ваша заявка буде оброблена в найближчий робочий день. Щодо питань по товару можна звертатися щодня з 08.00 до 22.00 за телефоном +380967235641 або +380631990254 Роман.

Електра ЕКО
+380967235641
+380967235641
+380631990254

Світлодіодний неон гнучкий та комплектуючі

Світлодіодний неоновий шнур в гнучкому виконанні з силіконовою оболонкою

Прийшов на зміну скляному аналогу. Раніше освітлювальний неон відрізнявся крихкістю, труднощами монтажу, неможливістю застосовувати на вулиці через нестійкість до перепадів температур. З гнучким силіконовим шнуром дані недоліки усунуті, і він може застосовуватися повсюдно незалежно від температури і вологості навколишнього середовища.

Гнучкий неоновий шнур є платою з встановленими на ній маленькими світлодіодами, яка поміщена в ПВХ-оболонку. Шнур можна згинати, перекручувати, зав'язувати, встановлювати під будь-яким кутом. Установка може проводитися цілим відрізком від бухти або відокремленим. Для відділення проводиться розріз і герметизація зрізу з установкою термоусадочної оболонки.

Переваги даного шнура:

• економічність. Даний освітлювальний шнур споживає зовсім не багато електроенергії, що дозволить застосовувати його практично постійно, не вимикаючи;

 

• герметична оболонка і зрізи дають можливість широкого застосування неону. Його можна монтувати навіть у вологих і вуличних приміщеннях;

• монтаж проводиться за допомогою гнучкого кріплення. Це можна зробити дуже швидко. Застосування спеціального інструменту не буде потрібно;

• при необхідності освітлювальний шнур можна демонтувати і прибрати для зберігання;

• при використанні в побутових цілях шнур може застосовуватися як основне або додаткове освітлення. Світло надходить в різних площинах, що дозволяє отримати м'яке, що не б'є в очі світіння.

 

Шнур може застосовуватися в якості вуличного освітлення для оформлення вітрин і вивісок, вікон і дверей, дерев і альтанок.

Усередині даний освітлювальний пристрій встановлюється на будь-яких елементах меблів, стін і стелі. Монтувати шнур можна на будь-які поверхні без обмежень по вазі і кутом вигину.

Для зручності можна використовувати спеціальне алюмінієве кріплення для даного шнура. Дане електротехнічне освітлювальне засіб можна придбати оптом чи вроздріб в інтернет-магазині

Доставка товару по всій Україні